Zajímavosti

Xindl X opět přibral. Udělal jsem to pro fanoušky, tvrdí

Známý písničkář promluvil o tom, jak se mu v minulém roce podařilo zhubnout. Prozradil i důvod, proč opět ztracená kila nabral. Hráli v tom roli fanoušci. Xindl se také svěřil se svým rituálem, který mu pomáhá před koncertem. Zpěvák se modlí k něčemu skutečně neobvyklému.

Loňský rok strávil zpěvák Xindl X s rodinou na Tenerife, kde díky pohybu zhubl několik kilogramů, čerstvý vzduch a volný čas mu totiž opravdu prospívaly.

"Mně se v minulém roce povedlo shodit asi 24 kilo, ale spousta fanoušků si stěžovala, že si na koncertech zaplatila za celého Xindla, a ne jenom za 75 %, tak jsem ze solidarity nabral 10 kilo zpátky," zažertoval zpěvák nad důvodem svých kil navíc.

"Ono to tak prostě je, že má člověk čas cvičit, sportovat a dodržovat životosprávu, ale potom je zase někdy hodně koncertů, a tak není čas dodržovat nic," přiznal, jak se na jeho váze podepisuje muzikantský životní styl.

Související obsah

Textař Xindl X si po dlouhé covidové pauze konečně mohl zahrát na jednom ze svých největších koncertů, který byl už dlouho naplánovaný, ale kvůli koronaviru se několikrát přesunul. Minuty před vystoupením s kapelou zopakoval svůj neobvyklý zvyk pro štěstí.

"My máme rituál, před každým koncertem se modlíme k Velkému Tříprsťákovi, což je bůh všech bendžistů a kytaristů. Tak máme takový rituál, kterým ho vyzýváme, aby se nám nestalo žádné neštěstí a stál při nás," prozradil zpěvák, jak probíhají poslední minuty, než celá kapela nastoupí na jeviště.

Iveta Maurerová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz