Zahraničí

Britská modelka zůstala v šoku. Zjistila, že je příbuzná s princeznou Dianou

Britská modelka zůstala v šoku. Zjistila, že je příbuzná s princeznou Dianou
Lady Diana Zdroj: Profimeda

Britská modelka se dozvěděla o rodinné spojitosti s princeznou z Walesu. Přišla na to její matka, která pátrala po jejich původu. Modelku to potěšilo, protože je Dianinou fanynkou.

Finalistka soutěže Miss Velká Británie Niamh Gwenová zjistila, že je příbuzná princezny Diany. Modelčina matka se chtěla dopátrat rodinného původu, protože měla materiály s informacemi o několika starších generacích.  

Podle portálu Mirror pomocí genealogických webových stránek zjistila, že jejich kořeny spadají k 13. prababičce a 15. pradědečkovi princezny z Walesu. "Já a můj bratr jsme si mysleli, že si máma dělá legraci. Dianu naprosto zbožňujeme," přiznala modelka.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený N I A M H G W E N (@niamhgwen)

Související obsah

Stejně jako zesnulá princezna z Walesu i modelka bojuje za řadu charitativních akcí, sbírá pro ně stovky předmětů a dává na charitu v přepočtu statisíce korun. Gwenová v minulosti vyhrála Miss Preston Velká Británie. Díky královské krvi a rodokmenu má Niamh ve světě modelingu větší šance.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA se chystají poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu

Bidenova administrativa se chystá poskytnout Ukrajině salvové raketomety dlouhého doletu M270 MLRS a pohyblivý raketový systém HIMARS. Tyto zbraňové systémy mohou odpalovat rakety mnohem dále než kterýkoli ze systémů, které Ukrajina již má, což by mohlo být v boji s ruskými okupanty převratnou změnou. USA se přiklání k vyslání systémů jako součásti většího balíčku vojenské a bezpečnostní pomoci Ukrajině, který by podle CNN mohl být oznámen již příští týden.

Píše se na Deník.cz