Zajímavosti

Nová miss jí svíčkovou a umí kydat hnůj. Pyszková prozradila i to, jak to má s muži

Česká republika zná nejkrásnější dívku letošního roku. Soutěž Miss Czech Republic 2022 vyhrála 23letá studentka Krystyna Pyszková. Tato kráska z Třince na sebe v Životě ve hvězdách práskla různé pikantnosti a promluvila i o mužích.

Krystyna je teď v jednom kole. Dává rozhovory, fotí, do toho přebírá ceny, ale zároveň je i studentkou dvou vysokých škol. "Mám v plánu si jednu školu na chvíli pozastavit a věnovat se hlavně přípravě na světovou soutěž a také své rakouské škole, která je on-line a bude se mi právě dobře kombinovat s povinnostmi miss," říká Pyszková.

Lidé u modelek často předpokládají, že drží drastické diety. Ty u téhle krásky nečekejte. Prý nepohrdne ani svíčkovou s knedlíky, navíc se umí přičinit i v kuchyni. "Moje vaření je přizpůsobené k cestování, takže si většinou neuvařím segedínský guláš, ale nějaká klasická jídla zvládnu určitě," usmívá se držitelka korunky krásy.

Související obsah

​Muži u ní bohužel nepochodí, Krystyna se netají tím, že je šťastně zadaná. "Potkala jsem ho v Londýně, což je celkem vtipné, protože je původem ze Žiliny. Jsme od sebe 50 minut autem. Potkali jsme se náhodou a už to spolu nějak držíme," doplňuje Pyszková.

Krystyna se také jako správná miss věnuje už delší dobu charitě. Najdou se u ní ale i činnosti, které byste do vítězky soutěže krásy neřekli. "Moje rodina je z návsi, momentálně také bydlím na vesnici a hodně bývám u koní. Nevadí mi práce s lopatou, kydat hnůj ani kopat brambory. Práce se nebojím," překvapuje.

Novopečenou miss České republiky Krystynu Pyszkovou čeká boj o ještě cennější korunku v soutěži Miss World, kterou v roce 2006 jako zatím jediná Češka získala Taťána Kuchařová. "Nebojím se toho, spíš se na to těším. Věřím, že všechno zvládnu. Přece jen to jsou příjemné povinnosti," uzavírá.

Roman Filip, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz