Zajímavosti

Matka vybrala pro dceru zvláštní jméno. Zní jako značka dámských vložek, tvrdí lidé

Matka vybrala pro dceru zvláštní jméno. Zní jako značka dámských vložek, tvrdí lidé
Ilustrační fotografie Zdroj: Profimedia

Výběr jména pro dítě může být pro řadu rodičů náročný. O radu poprosila také nastávající maminka, která si nebyla jistá svou volbou. Lidé však nebyli z jejího výběru nadšení. Podle některých zní jméno jako značka dámských hygienických potřeb.

Někteří rodiče stráví i měsíce tím, že vybírají vhodné jméno pro svého potomka. Navíc je nutné počítat s tím, že se ostatním nemusí nutně líbit.

O radu na sociální síti Reddit proto poprosila také těhotná žena. Dceru plánovala pojmenovat Athena a hledala druhé jméno, které by se k tomu prvnímu hodilo. "Je Athena Nyx příliš? Buďte upřímní. Snažím se rozhodnout. Vím, že chci jednoslabičné. Rozhoduji se mezi několika možnostmi a tato se mi líbí," citoval portál Mirror nastávající maminku.

Související obsah

Lidi však její volba příliš nenadchla. "Zní to jako nějaká značka dámských hygienických potřeb," má jasno jeden z uživatelů. Jiným zase vadilo, že Nix je značka produktů na vši a hnidy. "Nix se používá pro léčbu vší a to je vše, co mě jako první napadlo. Navíc si nemyslím, že by bylo Nyx jakkoli přitažlivé," uvedl další člověk.

Najdou se ale i tací, kterým se kombinace líbí. "Myslím, že to jde skvěle dohromady," rozplývala se jedna žena.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz