Zahraničí

Letoun při nouzovém přistání na mostě srazil auto. Jeden mrtvý, pět zraněných

Jeden člověk zemřel a dalších pět se zranilo při sobotní nehodě na Floridě. Během nouzového přistání na mostě v Miami srazilo malé letadlo auto, ve kterém cestovala žena a dvě batolata. Letoun poté začal hořet.

Letadlo vzlétlo s pilotem a dvěma pasažéry na palubě z mezinárodního letiště Fort Lauderdale-Hollywood v sobotu. Během letu však nastaly komplikace a pilot byl nucen nouzově přistát na mostě. Tam se ale letoun srazil s autem.

Ve voze cestovala žena a dvě batolata. Záchranáři je následně převezli do nemocnice. Naštěstí všichni vyvázli bez vážnějších zranění, informoval portál Tampa Bay Times.

Související obsah

Po nehodě začal letoun okamžitě hořet. Hasiči v něm poté našli jednoho mrtvého. Další dva zranění skončili v nemocnicích. Jaký je jejich stav, však není známo, uvedla policie. "Je to strašná tragédie, která zasáhla celou naši rodinu NATCA," uvedl v prohlášení prezident Národní asociace dispečerů letového provozu (NATCA) Rich Santa.

Co se přesně stalo, zatím není jasné. Po havárii byla doprava omezená v obou směrech, píše CNN. Policie varovala řidiče, aby počítali se zpožděním a hledali alternativní trasy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz