Zahraničí

VIDEO: Kopance do hlavy a škubání vlasů. Surová bitka modelek v Bratislavě

Takovou potyčku centrum Bratislavy nepamatuje. V noci na sobotu se do sebe před jedním z barů surově pustily dvě spoře oděné blondýnky. Vytrhávaly si chomáče vlasů a navzájem se kopaly do hlavy. Údajně to byly modelky z Anglie.

Do půlnoci se obě slečny podle svědka chovaly vzorně a kultivovaně, píše slovenský portál Nový Čas. Další zákaznice podniku v centru Bratislavy však tvrdí, že agresivní byly už během večera.

"Byly opilé a měly v sobě zřejmě i něco dalšího," popsala. Z videozáznamu, který redakce TN.cz získala, je patrné, že na ulici před barem se nejprve hádalo a postrkovalo více lidí. Jedna z blondýnek byla mezi nimi. Potom, co s neznámým mužem spadla na tvrdý beton, se do potyčky připojila i její kolegyně z Anglie. Zčistajasna se začaly mlátit ze všech sil.

Koktejlové šaty a podpatky se ale k boji, který připomínal dění ve wrestlingové kleci, příliš nehodily. Modelkám se vyhrnuly šaty a na šokované zákazníky baru vykoukly prsa a intimní partie.

Související obsah

"Vzhledem k tomu, že fyzické útoky začala jedna z aktérek mířit i vůči hostům a zaměstnancům, kteří se starají o bezpečnost v rámci prostor podniku, tak podle bezpečnostních postupů byli chráněni prioritně naši hosté. Zaměstnanci bezpečnostní služby nemají žádné právo zasahovat mimo zasmluvněných prostor," uvedli zástupci baru na instagramu.

Bar tvrdí, že zaměstnanci na místo přivolali policii, jenže o žádném výjezdu neví, upozornil portál Topky. Zasahovali tam ale záchranáři, podle jejich mluvčí však žena s poraněnou hlavou ošetření odmítla.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz