Krimi

Zákazník měl kvůli respirátoru zlomit čelist členovi ostrahy. Hledá ho policie

Zákazník měl kvůli respirátoru zlomit čelist členovi ostrahy. Hledá ho policie
Ilustrační snímek |

Policisté pátrají po zákazníkovi, který se na začátku prosince dostal do křížku s členem ostrahy prodejny Albert na pražském Smíchově. Toho měl nově příchozí napadnout poté, co mu zakázal vstup do prodejny bez nasazeného respirátoru. Strhla se bitka, po které člen ochranky skončil se zlomenou čelistí na operačním sále.

Policisté z pražského Smíchova se snaží objasnit případ, který se stal v obchodě s potravinami v Plzeňské ulici v Praze 5 začátkem prosince minulého roku.

Do tamní provozovny přišel zákazník, který chtěl nakupovat bez ochrany dýchacích cest. Jeho záměr však překazil člen ostrahy. Hned u vchodu ho upozornil, že nakupovat může jít pouze s nasazeným respirátorem.

Muž byl však opačného názoru, výzvy ochranky ignoroval a pokračoval dál do obchodu. Člen ostrahy se mu proto postavil do cesty, aby mu tak zabránil ve vstupu. Následovala hádka, která se zvrhla v brutální bitku.

Související obsah

​"Mezi muži se rozhořel verbální konflikt, který ukončil 'odmítač' úderem pěstí do obličeje druhého. Následně se do sebe oba pustili a vzájemně se několikrát napadli pěstmi a kopanci. Po rvačce musel napadený člen ochranky vyhledat lékařské ošetření, neboť mu útočník způsobil zlomeninu dolní čelisti, což si vyžádalo lékařský zákrok v podobě operace. Při té mu byla čelist zpevněna dvěma titanovými destičkami a šesti šrouby," sdělil mluvčí policie Jan Rybanský.

Zákazníkovi obchodu nyní hrozí obvinění z ublížení na zdraví, jeho totožnost ale policie ještě nezná. Zveřejnila proto kamerové záznamy a prosí o pomoc veřejnost. "Pokud ho poznáváte, kontaktujte linku 158," vyzval Rybanský.

TN.cz

K tématu Krimi

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz