Zajímavosti

Ve slévárnách něco neklape. Utajený šéf ukáže i záchranu před tornádem

Další premiérový díl nové řady reality show Utajený šéf přinese TV Nova už toto úterý. Pavel Janků, ředitel armaturky VAG, je ostříleným krizovým manažerem, který pomohl z problémů už nejedné firmě. Teď je jeho úkolem zjistit, proč se neustále zpožďují dodávky objednávek a firmě tak vznikají nemalé ztráty.

Ředitel firmy armaturky VAG, která vyrábí armatury pro vodohospodářské, plynařské a energetické využití, se v přestrojení bývalého vězně vydává do útrob své firmy. Šéf v utajení se postupně podívá do všech důležitých částí provozu, aby zjistil, která ze součástí obrovského výrobního soukolí nejvíce drhne.

Na své inkognito misi, při které ho nepozná ani jeho nejlepší kamarád, postupně odhaluje, co všechno je ve firmě špatně. A také zjistí, že se nechová k zaměstnancům tak, jak by jako společnost asi měla.

Související obsah

"Zjistil jsem, že hlavní problém, který tady je, způsobujeme my jako management tím, že jim nedáváme adekvátní pomůcky, takže to máslo na hlavě máme my," přiznal ředitel, který bezprostředně po skončení směny ve slévárně začal vymýšlet, jak vše napravit.

I tentokrát se diváci mohou těšit na zajímavé lidské osudy. Mimo jiné se setkají s Lukášem a Ondřejem, bratry, kterým tornádo značně poničilo dům. Oni sami navíc měli obrovské štěstí. Tornádo je dostihlo dřív, než se stačili dostat do bezpečí, život jim ale nakonec zachránila převrácená trampolína.

Podaří se zkušenému řediteli Pavlovi Janků situaci v podniku zlepšit? To a mnoho dalšího uvidíte v úterý ve 20:20 na obrazovkách TV Nova anebo už teď na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz