Zajímavosti

Podívejte se do zákulisí známého dopravce v Česku! Utajený šéf jde na věc

Diváci se mohou těšit na poslední díl premiérové řady Utajeného šéfa. Budou moct nahlédnout do společnosti Umbrella Mobility a v rámci toho se podívají i do fungování FlixBusu. Šéf je ale mezi zaměstnanci příliš známý, a tak se na průzkum tentokrát bude muset vydat jeho spolupracovník.

V image slizkého veksláka si Tomáš Halla postupně projde několik provozů a na každém se přesvědčí, jak těžkou práci vlastně musí zaměstnanci zastat. Ať už jde o komplikované pasažéry v autobuse FlixBus, neustále zvonící telefon dispečera, nebo nekončící šrumec při vypravování jednotlivých autobusů na pravidelné linky.

Ostatně právě tam se ukáže, jak namáhavá je ve skutečnosti práce, která na první pohled vypadala velmi snadně. Tomáš bude muset autobus vyčistit, aby v něm nezůstal jediný drobeček, a hodně nepříjemné překvapení ho čeká zejména na toaletě.

Související obsah

​Umbrella Mobility však není pouze dopravce. Pavel Steiner totiž vlastní také fitness centrum. A přeje si, aby Tomáš zkontroloval tamní zákaznický servis. A protože potenciální trenér musí být ve špičkové formě, inkognito šéf se v tělocvičně pořádně zapotí.

Jelikož platí, že čím šílenější kostým si šéf navlékne, tím spíš ho nikdo neodhalí, nebojí se Tomáš velmi razantní proměny. Vlasy si nechá obarvit na platinovou blond, upravenou bradku promění v úzký blonďatý proužek pod spodním rtem, hodný bývalého veksláka, a vzhled doladí ještě brýlemi a protézou s lehkým předkusem. Co se oblečení týče, není to právě módní guru, protože vybraná kombinace tepláků a mikiny, kterou doplní ledvinkou, spolu právě dvakrát neladí.

Premiérový díl Utajeného šéfa sledujte v úterý ve 20:20 na Nově nebo už teď na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz