Zajímavosti

Deppova exmanželka měla udělat nechutnou věc v posteli. Teď vše popsala

Deppova exmanželka měla udělat nechutnou věc v posteli. Teď vše popsala
Amber Heard Zdroj: POOL

Boj hollywoodského herce Johnnyho Deppa za záchranu pověsti po týdenní pauze pokračuje. A jeho exmanželka Amber Heardová, která ho viní z domácího násilí, navázala na své dřívější výpovědi pěkně zostra. Vrátila se k nechutnému incidentu, který se měl odehrát v únoru 2016.

Depp tvrdí, že se mu Heardová před šesti lety vykálela do postele v jeho penthousu v Los Angeles. Stát se to mělo po hádce krátce před hereččinými 30. narozeninami. Blondýnka v pondělí u soudu prohlásila, že se to tehdy odehrálo jinak, upozornil Daily Mail.

"Překvapení" pro Johnnyho podle ní v posteli nechal její jorkšír Boo, který zůstal bez dozoru, když se Heardová balila na hudební festival Coachella. "Jako štěňátko snědl Johnnyho marihuanu a od té doby má doživotní zažívací problémy," řekla Deppova exmanželka.

Heardová se však v minulosti údajně svěřila osobnímu řidiči Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku, že to "byl vtípek, který se vymkl z rukou".

Související obsah

​"Ne, opravdu to tak nebylo. Vůbec si nemyslím, že to je vtipné. Nebyla jsem v žertovné náladě. Rozpadal se mi život. Ocitla jsem se na životní křižovatce a na svoje 30. narozeniny jsem se dočkala napadení od manžela, kterého jsem milovala. Nemyslím si, že je to legrační, tečka. Je to nechutné," pokračovala před soudem.

Podle Heardové je Johnny Depp násilník, který ji v manželství týral. Herec veškerá obvinění celou dobu popírá. Přišel kvůli nim o řadu pracovních příležitostí, třeba o roli Gellerta Grindelwalda v pokračování filmu Fantastická zvířata ze světa Harryho Pottera. 

Heardová tvrdí, že Depp bral drogy a znásilnil ji lahví:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz