Krimi

Drama v Braníku. Policie se po hodinách dostala k ženě, kterou muž držel násilím v bytě

Zásah policistů vyrušil v úterý obyvatele pražského Braníku. Na linku 158 dostali odpoledne hlášení, že muž v jednom z bytů v ulici Vavřenova drží násilím ženu. Na místě byla zásahová jednotka i policejní vyjednavač. Po několika hodinách se mužům zákona podařilo dostat ženu do bezpečí a jejího partnera zajistit.

Pražští policisté vyjížděli v úterý odpoledne do ulice Vavřenova v pražské části Braník. Na linku 158 jim volající nahlásil, že v jednom z bytů drží muž násilím ženu, pravděpodobně svou partnerku. Složky integrovaného záchranného systému doplnili policejní vyjednavač a zásahová jednotka.

Dlouhé hodiny se ale nedařilo oznámení ověřit a zjistit, v jakém bytě se dvojice nachází. Až po sedmé hodině večerní policejní mluvčí Jan Rybanský informoval, že ženu našli a muže se podařilo zajistit.

Související obsah

​"Policistům se podařilo najít ženu, která měla být v ohrožení. Po rozhovoru s vyjednavačkou otevřela dveře bytu, ve kterém se nacházel také muž. Toho policisté zajistili a bude předveden k podání vysvětlení. K čemu přesně v bytě došlo, nyní budou zjišťovat kriminalisté," uvedl Rybanský.

Reportér TV Nova, který situaci sleduje přímo na místě, hovořil se ženou, která v domě bydlí. Muž podle ní bydlí ve třetím patře. Údajně se jedná o nového nájemníka, kterého sousedé příliš neznají.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz