Zajímavosti

Dara Rolins nemohla jinak. Důležitý krok, se kterým se Nedvěd musí smířit

Dara Rolins nemohla jinak. Důležitý krok, se kterým se Nedvěd musí smířit
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Láska Dary Rolins a Pavla Nedvěda má sice většinou ustláno na růžích, dvojice se ale někdy musí prosekávat přes trny. A přesně to má teď před sebou. Po pěti společných romantických dnech si zpěvačka sbalila kufry a z italského Turína, kde fotbalista žije a pracuje, zamířila zpátky domů. Stěhovat se totiž nechce.

Kdyby nestála na prahu padesátky, možná by nechala svůj dosavadní život za sebou a v Itálii by se usadila natrvalo. Jenomže vzdát se kariéry úspěšné zpěvačky pro Daru Rolins není na pořadu dne. Proto se Pavel Nedvěd musí smířit s částečným vztahem na dálku.

Slavná dvojice si spolu užila pět romantických dní. Dara přiletěla do Turína minulý pátek. V úterý jí musel dát Nedvěd sbohem, pracovní povinnosti ji odvály do Bratislavy.

Související obsah

Útěchou mu může být, že se zpěvačce v severoitalském městě líbí, a tak se tam za ním ráda vrací. Nedvěd do Prahy létá o poznání méně než Rolins do Turína.

"Těší mě, že stejně jako mně se v tomto městě líbí i Lole. A co mě těší nejvíc, že jsou všichni, kteří jsou v tomto příběhu pro mě důležití, a to včetně Matěje (exmanžela a otce Dařiny dcery, pozn. red.), navzájem takzvaně v míru a pohodě. Kéž by byl tento jev povinnou výbavou každé rodiny," svěřila nedávno Dara.

Přihlásila by Dara svou dceru do soutěže krásy? Podívejte se na rozhovor:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz