Zajímavosti

Už nebylo na co čekat. Dara Rolins překvapila Nedvěda i fanoušky

Už nebylo na co čekat. Dara Rolins překvapila Nedvěda i fanoušky
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

V posledních týdnech se zdálo, že spíš než společný život vedou Dara Rolins a Pavel Nedvěd vztah na dálku. Zpěvačka teď ale svého fotbalistu i příznivce přesvědčuje o opaku. Sbalila kufry a už několik dní si plnými doušky užívá lásku v italském Turíně, kde Nedvěd bydlí a pracuje.

Když jsou dva příliš dlouho od sebe, vztah se jim postupně začne hroutit. Dara Rolins to dobře ví a dbá na to, aby se jí to s Pavlem Nedvědem nestalo. Fotbalista totiž žije v Itálii a ona v Praze. A natrvalo se stěhovat se ani jednomu ze slavné dvojice nechce.

Kolo spekulací o problémech v ráji už se pomalu začalo roztáčet, protože zpěvačka se s partnerem několik dní neukazovala na instagramu. Včas ho ale zarazila, když minulý pátek odletěla do Turína. Ještě mnohem větší překvapení zřejmě i pro samotného Nedvěda bylo, že tam není jen na skok. Ještě v neděli se na sociálních sítích chlubila společnou večeří.

"Po dlouhé době si konečně užívám soukromý život," řekla Dara TN.cz už v pátek. Je otázkou, zda si vzala volno a s Pavlem bude i v příštích dnech, anebo se musela vrátit do Prahy. Její dceři Lauře je už 14 let a bez maminky by to doma s přehledem zvládla i déle než jen přes víkend.

Související obsah

​Rolins si Turín zamilovala. "Těší mě, že stejně jako mně se v tomto městě líbí i Lole. A co mě těší nejvíc, že jsou všichni, kteří jsou v tomto příběhu pro mě důležití, a to včetně Matěje, navzájem takzvaně v míru a pohodě. Kéž by byl tento jev povinnou výbavou každé rodiny," prohlásila před časem.

Takhle Dara Rolins povzbuzovala Čechy během covidové pandemie:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz