Zajímavosti

Pepa s Míšou se vůbec nemyli, teď na mě jen sprostě útočí, říká Katka po Výměně

Středeční díl Výměny manželek se nesl v klidnějším duchu. Dokonce se zdálo, že se při natáčení obě rodiny spřátelily. Všechno je ale nakonec jinak. Katka si od Vlaďky vyslechla hromadu výčitek, především v souvislosti s její dcerou Míšou. Padlo i nařčení z nedostatečné hygieny.

Středeční Výměna manželek se točila převážně okolo 13leté Míši. Ta skoro nevystrčila paty z domu a neměla žádné kamarády. S tím se jí snažila pomoct náhradní maminka Katka. Obarvila jí vlasy a koupila nové oblečení. Vlaďka z toho však dvakrát nadšená nebyla.

"Hráli si na hrozné kamarády a po natáčení mi bylo všechno vyčteno," stěžovala si Katka. Proto se rozhodla přátelství s druhou rodinou ukončit. Vlaďce prý vadila proměna Míšiných vlasů. "Ve finále mi Vlaďka napsala, že jsem jí zničila vlasy, proč jsem jí je barvila a že v hlavě měla strupy," dodala Katka. Podle ní jsou výčitky nemístné.

Související obsah

​Katka se potýkala s problémy s jídlem, které Vlaďka nechala v lednici. Po uvaření buřtguláše prý zjistila, že špekáčky byly prošlé. Náhradní rodina si neměla příliš tykat ani s hygienou. "Pepa se vlastně vykoupal jenom, když přišel z práce, což byly tři dny. Miška se vykoupala dvakrát," přidala náhradní maminka. Prý to mohl být důvod, proč se Míše spolužáci posmívali.

Na to, jaké změny po Výměně udělala Vlaďka, se podívejte zde:

Vlaďka si účastí ve Výměně splnila sen. Po natáčení si prý uvědomila, že o sebe musí začít pečovat, a to i kvůli dceři Míše. Ta měla před natáčením nízké sebevědomí, které jí prý částečně dodala změna vizáže. "Ona s těmi barvenými vlasy nebyla moc spokojená, ale určitě jí to pomohlo. Hlavně změna školy," řekla Vlaďka.

Na nové škole je prý Míša spokojená. "Má spoustu kamarádů. Hlavně si zamilovala pana učitele, má lepší známky. Udělalo to velkou změnu v rodině," dodala šťastná maminka. Výměnu si užila, i když ne všechno bylo ideální. "Nebyla jsem to já. Náhradní manžel nebyl takový do srandy, abych tam byla sama sebou," povzdechla si.

Vlaďka také promluvila o tom, že byla ve svém předchozím vztahu obětí domácího násilí. "Jak se on napil, tak byl kravál ohledně blbostí, třeba neumytí blbého hrnku," řekla. S Pepou je však konečně šťastná. "Seznámili jsme se přes inzerát. Pořád se máme čemu smát. Jsme prostě veselí, máme se rádi," dodala Vlaďka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz