Zajímavosti

Drsná dohra Výměny. Děda nám rozsekal televizi a ženě dal pěstí, běsní Emil

Středeční díl Výměny manželek byl méně klidný než ten předchozí. Heleně s Emilem se stále moc nedaří, Veronika už nemá motivaci jim pomáhat. Jak žijí páry a co vše se u nich změnilo?

Helena a Emil se stále nedočkali klidu. Pořád jim prý hrozí odebrání dětí úřady a ani střechu nad hlavou údajně nemají jistou. K tomu všemu se od Výměny udály další zvraty, které jim zasahují do života. Dědu sociální pracovnice odvedla do Dobřan a na návrat k rodině to zatím nevypadá. 

"Ve dvě hodiny ráno se pokakal a začal to po sobě mazat. Pak vzal sekáček na maso, rozsekal televizi a nábytek. Následně vletěl k nám do pokoje, tak jsem na něj zařval, ať jde zpátky. Poté po mně hodil ten jeho tomahavk, mamce dal pěstí, tak jsem volal sanitku," vylíčil Emil krušný zážitek s dědou, který není jejich přímý příbuzný. 

Související obsah

Pár už v době natáčení Výměny manželek neměl jisté, jestli bude moct zůstat v domě, ve kterém bydlí. ​"Ten první soud jsme prohráli. Máme zákaz dávat barák dohromady, opravovat ho a rekonstruovat. Takže dům je ve stejném stavu, na plastová okna jsme museli zrušit objednávku," popsal Emil.

Rekonstrukci dělali mimo jiné i kvůli sociálce, která požadovala, aby se zlepšilo rodinné zázemí pro děti. "Sociálka to stále řeší, volá a hází nám klacky pod nohy. Neustále proti nám bojuje, že Majda půjde do sociálního ústavu. Všechno se to s námi táhne dlouho a věřím, že budeme mít brzy svatý pokoj," doufá Emil v lepší zítřky. 

Lži, nadávky a psychický nátlak! Co prozradila Veronika po Výměně?

​Veronika se do Výměny přihlásila spíš pro zábavu, to ale nečekala, co vše bude muset na druhé straně řešit. "Dlouho jsem se z toho vzpamatovávala. Najednou jsem se ocitla v rodině, která každodenně řeší, že když bude nějaký problém, pošlou jí dítě do dětského domova," zmínila se Veronika.

Související obsah

​Sice se rozhodla druhé rodině pomoci, ale nedopadlo to podle jejích představ. "Pořád jsme v kontaktu, jednou za čas si zavoláme. Ale loni v létě u nás jejich malá byla týden na prázdninách. Pomohu ráda, ale všeho s mírou. Nastaly nějaké situace, kdy mi lhala a psychicky tlačila na moji dceru. Helena řekla, že to nebude řešit," popsala trable Veronika.

Navíc prý Majda měla posílat i sprosté zprávy spolužákům Emičky, se kterými ji dívka v dobré víře seznámila. "O to víc mi vadilo, že se mnou Helena nechtěla nic řešit. Já jsem totiž musela pak urovnat vše s ostatními rodiči. A ani za péči o dceru mi nepoděkovali," uzavírá s tím, že u ní doma je vše v pořádku a nic se nezměnilo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz