Domácí

Okamura se ohradil proti pomluvám. Voliči SPD prý zuby mají

Velkou vlnu reakcí vyvolal výrok poslance Tomia Okamury o stavu zubů voličů SPD. Okamura nejdříve ve Sněmovně řekl, že voliči SPD často nemají zuby. Později ale upřesnil, že tato slova znamenala něco jiného.

"Já jsem velmi často na kontaktní kampani a řada občanů nemá ani na ty zuby, které jim chybí, protože na to prostě nemají peníze. A není to tím, že by zanedbali prevenci či péči o zuby," řekl před časem Tomio Okamura ve Sněmovně. Toho se chytla některá média a informovala o tom na svých stránkách.

Voliči SPD se tak stali cílem posměšků. A to předsedu SPD Okamuru zřejmě pořádně rozčílilo. "Vůbec jsem nemluvil o voličích SPD," prohlásil v úterním videu na svém facebooku.

Související obsah

"Lžou o mně v nadpisu, lživě překroutí, aby mě pošpinili a poškodili před našimi voliči, přestože jsem nic takového neřekl a pak někde na konci napíšou, že to je satirický pořad," řekl.

Základní stomatologická péče a prevence je přitom v ČR zdarma. Zubař má povinnost pacientovi nejprve nabídnout ošetření zdarma, které proplácí zdravotní pojišťovna. Až za nadstandardní úkony si může účtovat poplatky. V některých oblastech je ale zubařů nedostatek a sehnat ho bývá občas velký problém.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz