Domácí

Dádu zdrtil odchod Abrháma. Zavzpomínala na společné scény

Na Josefa Abrháma vzpomíná s láskou a obdivem celý herecký svět. Nejinak je tomu i v případě Dády Patrasové. Ta vzpomíná především na Abrhámův přístup k rolím i láskyplný vztah s Libuší Šafránkovou.

Úmrtí herce Josefa Abrháma zasáhlo celý herecký svět. Na svého kolegu vzpomíná také Dáda Patrasová, která po boku Abrháma zářila v několika filmech.

"Byl to skvělý člověk, noblesní, bezkonfliktní. Prostě vynikající herec a taky vynikající spoluhráč. Byl naprosto nenahraditelný," řekla pro TN.cz Patrasová.

Související obsah

Zcela obdivně vzpomíná i na vztah Abrháma se Šafránkovou. Ten byl dle jejích slov zcela výjimečný. "S Libuškou Šafránkovou byli úžasná dvojice. Úžasně se doplňovali, měli se moc rádi. Kolik je ještě takových lidí, jako byl on, se už nedá spočítat ani na prstech jedné ruky," vzpomíná na slavnou dvojici Patrasová s rozechvělým hlasem.

Slavná herečka si s Josefem Abrhámem zahrála dohromady ve čtyřech filmech. Patrasová prozradila, že nejraději vzpomíná na film Vrchní, prchni!, ze kterého pochází dnes již legendární scéna, kdy se před Abrhámem sprchuje v šatech a tekoucí voda jí odhaluje křivky.

Související obsah

"Samozřejmě na Vrchní, prchni! To je takový kultovní film, bych řekla. Ráda ale vzpomínám na všechny spolupráce. Byl to skvělý herec, v každé roli byl jiný. Na všechno se připravoval. Všechno měl vymyšleno," obdivuje Abrhámův herecký přístup.

"Je ho velká škoda. Ještě tady mohl být, ale myslím si, že už chtěl odejít za Libuškou. Byla to velká láska. Taková se snad už dneska ani nenajde," dodala Dáda Patrasová nakonec.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz