Zajímavosti

Intimní zpověď Dary Rolins. Nechtěla to nikdy nikomu říct

Intimní zpověď Dary Rolins. Nechtěla to nikdy nikomu říct
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Když neválí na pódiích nebo si neužívá společných chvil se svým partnerem Pavlem Nedvědem, přemýšlí Dara Rolins ráda o životě. A o nové poznatky se pak dělí se svými fanoušky. Tentokrát s nimi dokonce sdílela něco, co jim původně říkat nechtěla.

Dara Rolins se na instagramu vypsala ze svých niterných myšlenek o životních úspěších. Zpěvaččiny příznivce potěšilo, že se s nimi jejich oblíbenkyně o tak osobní pocity podělila.

"Jak už možná víte, minimálně ti, které už šest let baví můj diář, v tomto čase je ten nový, další, tentokrát sedmý už dávno hotový. Bude v mnohém úplně jiný, ale co se nezmění, jsou moje další postřehy v něm. A jednu pěknou myšlenku jsem si nechala pro vás na dnešek sem," napsala Dara.

"Obklop se lidmi, kteří, když vstoupíš do místnosti, nesklopí, ale naopak pozdvihnou zrak. Mysli na to, že pomalu je v podstatě ten nejrychlejší způsob přesunu, posunu, růstu. A do třetice, špička té nejvyšší hory vám poskytne dokonalý výhled na tu další. Takže nepřestávejte zdolávat a šplhat výš, blíž ke hvězdám," doplnila.

Související obsah

Pozornost je teď na Daru upnutá především kvůli vztahu s fotbalistou Pavlem Nedvědem. S dcerou Laurou žije v Praze a Nedvěd v italském Turíně, a tak se nevídají tolik, jak by asi chtěli. Zatím jim ale tato láska na dálku funguje dobře.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Takhle Dara povzbuzovala Čechy při covidové pandemii:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz