Domácí

Po explozi domu našli těla ženy a tří dětí. Hlavní podezřelý je stále v kómatu

Muž, který je podezřelý z toho, že v dubnu způsobil výbuch rodinného domu v Loučce, je stále v nemocnici. V sutinách domu tehdy záchranáři našli mrtvá těla ženy a tří dětí. Policisté muže kvůli jeho zdravotnímu stavu ještě neměli šanci vyslechnout.

V ranních hodinách 24. dubna se obcí Loučka na Vsetínsku ozvala mohutná rána. Explodoval tam jeden z rodinných domů a část se ho zřítila. Na místě záchranáři našli zraněného 31letého muže.

Vrtulník ho následně ve vážném stavu transportoval do Fakultní nemocnice v Ostravě. Později ale záchranáři našli v sutinách domu ještě těla ženy a tří dětí bez známek života. Policisté případ vyšetřují pro podezření z vraždy.

Související obsah

Potřebují ale vyslechnout právě těžce zraněného jednatřicetiletého muže. Jeho stav se ale podle lékařů ani po více než třech týdnech nelepší a policisté s ním nejspíš ještě neměli šanci mluvit. Kriminalisté po několika dnech od výbuchu dokončili ohledání místa činu a zajistili stopy, na základě kterých ho podezírají, že je za explozi domu zodpovědný.

Při ohledávání místa činu použili nejmodernější techniku včetně 3D skenování. Znalecké posudky, které objasní příčiny výbuchu, policisté doposud zpracovávají. Policejní mluvčí už dříve řekla, že na jejich výsledky se může čekat týdny, možná i měsíce.

Michal Borovský, niká, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz