Zahraničí

Objevili otce jednoho z Putinových vnoučat. Je to překvapivé jméno

Objevili otce jednoho z Putinových vnoučat. Je to překvapivé jméno
Putinova dcera Katerina Tichonovová Zdroj: Profimedia

Když Vladimiru Putinovi jeho mladší dcera Jekatěrina Tichonovová představila nového partnera, šéf Kremlu zřejmě zůstal s ústy dokořán. Bývalá akrobatka podle zahraničních médií žije s Igorem Zelenským. Ruský baletní mistr má podobné příjmení jako ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

Proti jednomu Zelenskému vede "speciální vojenskou operaci", se druhým se vídá na rodinných oslavách. Dcera Vladimira Putina už delší dobu tvoří pár s ruským baleťákem Igorem Zelenským, píše německý deník Der Spiegel ve svém čtvrtečním vydání.

A jak upozornil portál Daily Mail, Tichonovová ​a Zelenský spolu dokonce mají vychovávat už pětiletou dceru. Do začátku ruské invaze na Ukrajinu s ním Jekatěrina žila v německém Mnichově. Zelenský tam od roku 2016 stál v čele Bavorského státního baletu. Rok nato měla Tichonovová porodit. Předtím působil v New Yorku nebo Londýně.

"Po dvě léta, od roku 2017 do roku 2019, letěla z Moskvy do Mnichova a zpátky více než 50krát. Potom ji to asi přestalo bavit a do Mnichova se přestěhovala," tvrdí zdroj německého listu. Paradoxní je, že Putin vždy spílal Rusům, kteří odešli na Západ.

Související obsah

Putin je několikanásobným dědečkem, o této vnučce však dosud nikdo nevěděl. "Z etických důvodů neuvedu jméno, stačí ale říct, že její patronymum je Igorevna, což odpovídá křestnímu jménu Zelenského," doplnil zdroj.

Bavorský státní balet vedoucí funkce Zelenského před měsícem zbavil, uvedl Newsweek. Údajně proto, že odmítl odsoudit ruskou agresi proti Ukrajině. S prezidentem Volodymyrem Zelenským by neměl být nikterak spřízněný.

Baletní mistr Igor Zelenskyj, s nímž žije Putinova dcera Zdroj: Profimedia

​Za Putina má údajně kvůli rakovině vládnout dvojník:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz