Zajímavosti

Boj s rakovinou: Zpěvačka našla odvahu. Ohromuje sexy tělem i vizáží bez paruky

Boj s rakovinou: Zpěvačka našla odvahu. Ohromuje sexy tělem i vizáží bez paruky
Zdroj: Profimedia

Zpěvačka a vítězka soutěže Talentmania z roku 2010 Patricia Janečková již několik měsíců svádí boj s rakovinou. Kvůli nemoci přišla o vlasy. Až v druhé polovině léčby chemoterapií však v sobě dokázala najít odvahu ukázat fanouškům, jak vypadá bez paruky či jiné pokrývky hlavy. A aby toho nebylo málo, pobláznila rovnou také fotkami v plavkách.

Operní zpěvačka, která svým hlasem před více než deseti lety ohromila Česko i Slovensko v pořadu Talentmania, nyní prochází velmi těžkým obdobím. V únoru oznámila, že jí lékaři diagnostikovali nádor prsu. O průběhu léčby své fanoušky pravidelně informuje prostřednictvím sociálních sítí a svěřuje se jim i se svými obavami. Naposledy tak učinila tento týden.

V poslední době ji trápilo, že kvůli léčbě přišla o vlasy. Nakonec se však s novou vizáží smířila a přestala se bát i reakcí okolí. "Několik měsíců sbírám odvahu přidat fotku bez paruky nebo šátku. A je to tady. Už jsem si zvykla a myslím, že není důvod obávat se jakýchkoli negativních ohlasů. Tohle jsem já," okomentovala jeden z nově zveřejněných snímků.

​​Okamžitě se strhla lavina ohlasů. Lidé zpěvačce vyjadřují podporu a obdivují její vzhled i odvahu. "Tvoje krása není o vlasech, tvoje krása je o tom, kdo jsi!!!! Ale WOW.. na téhle fotce jsi naprosto úžasně nádherná! Už se nemůžu dočkat, až zase začneš zpívat. Gratulujeme k odvaze. Máme tě moc rádi," vzkazuje jeden z fanoušků. A podobných reakcí je více.

Související obsah

​Nejde však o jedinou fotografii, která zpěvačce zajistila obdivné reakce. Patricia Janečková zveřejnila ještě snímky z dovolené v Itálii, kde pózuje pouze v plavkách. Hlavu jí v tomto případě zdobí blonďatá paruka a klobouk. "Vypadáš ohromně a plná života," nešetří chválou lidé.

Patricia Janečková navzdory nemoci neztrácí optimismus. Věří, že brzy bude opět v pořádku. "Už jsem v polovině své léčby chemoterapií a po třech dlouhých měsících mám konečně dobrý pocit, protože výsledky z kontrolního vyšetření jsou dobré! Má to smysl!" svěřila se v druhé polovině dubna.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz