Zajímavosti

Poslední hodiny života Josefa Abrháma: Syn s ním spěchal do nemocnice

Poslední hodiny života Josefa Abrháma: Syn s ním spěchal do nemocnice
Zdroj: Profimedia

Josef Abrhám podle své sestry Boženy podlehl kvůli komplikacím spojenými se zápalem plic. Naposledy s ním telefonovala v pondělí, kdy už ležel v nemocnici. Pár hodin nato život legendárního herce vyhasl...

Zdraví trápilo Josefa Abrháma dlouhodobě. Už když před rokem zemřela jeho manželka Libuška Šafránková, na posledním rozloučení musel sedět v kolečkovém křesle. Minulý týden onemocněl zápalem plic.

Deníku Blesk to řekla hercova sestra Božena Abrhámová. Její synovec Josef jí v neděli řekl, že musel tatínka odvézt do mělnické nemocnice. Dosud se mluvilo o tom, že zemřel na statku v Liběchově, kde o něj jeho jediný syn s ženou Ludmilou vzorně pečovali.

"V pondělí jsem Pepovi volala. Dali mu to nahlas, a tak jsme spolu mohli krásně mluvit. Pepa měl zdravotní problémy, ale byl by tu s námi v pohodě i dál, kdyby nepřišlo tohle," svěřila zlomeným hlasem Božena.

Související obsah

Abrhámovi bylo 82 let a na věčnost odešel 11 měsíců po své milované Libušce. Pohřeb bude mít v kostele sv. Anežky na pražském Spořilově, pozůstalí ještě vybírají datum.

"Aspoň po telefonu jsme se rozloučili," uzavřela Abrhámova sestra.

Krampol řekl, jaký byl Abrhám v soukromí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz