Zajímavosti

Žilková zuří kvůli milence Stropnického: Zametli to pod koberec, já zůstala sama

Veronika Žilková a Martin Stropnický jsou už dva měsíce od sebe, žádost o rozvod zatím ale ani jeden z nich nepodal. Příčinou rozpadu manželství je milenka, kterou si Stropnický našel na ambasádě v Izraeli. Údajně mohlo jít o porušení etického kodexu velvyslanectví, ministerstvo zahraničí ale Stropnického nevyšetřuje. A Žilkové už s ním došla trpělivost.

"My jsme se naposledy viděli v březnu. A od té doby od něj nemám žádné informace. Netuším, jestli už podal žádost o rozvod, ale asi ne. Vím jen, že jeho milenecký poměr na ambasádě neskončil," řekla TN.cz Žilková.

Stropnický je velvyslancem v Izraeli čtvrtým rokem. O tom, že už s ní nechce být, se Žilková dozvěděla před dvěma měsíci z e-mailu. Milenku jí ale manžel přiznal až o něco později. 

Protože herečku vyměnil za svou podřízenou, mluvilo se o porušení pracovního kodexu. Prý to je ale v pořádku. Žilková je z toho v rozpacích. "Jeho kamarádi z politiky to takzvaně zametli pod koberec. Je to ale pracovní věc, já znám dopodrobna jen záležitosti v osobní rovině," prohlásila.

Související obsah

O rozvod sama žádat nebude. "To by měl přece udělat ten, kdo rozbíjí rodinu. A to je pan Stropnický," vzkázala manželovi, aby se konečně rozhoupal a bolestnou situaci dál neprotahoval.

"Je to pro mě uzavřená kapitola a už to dál nehodlám komentovat. Není žádná šance na návrat. Já jsem zůstala úplně sama na naši společnou 16letou dceru, musím se starat o koně a je to velice náročné. A nemyslím si, že přijde nějaká pomoc," uzavřela smířená s těžkostmi, které konec vztahu přináší.

Ministerstvo zahraničí redakci TN.cz potvrdilo, že Stropnický popotahovačkám kvůli milence nečelí. "Ministerstvo zahraničních věcí v této věci šetření neprovádí," uvedla jeho mluvčí Lenka Do.

Žilková dala Stropnickému zásadní slib, týká se jeho milenky:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz