Zajímavosti

Enrique Iglesias se chystá do Prahy. Televizi Nova poskytl exkluzivní rozhovor

Už za 19 dní v pražské O2 areně vystoupí světoznámá hvězda ze Španělska –⁠ Enrique Iglesias. Zpěvák poskytl televizi Nova exkluzivní rozhovor, ve kterém řekl, jak to vypadá s jeho novým albem a na co se fanoušci mohou na koncertu v Praze těšit.

Pražská O2 arena uvítá 8. června zpěváka Enrique Iglesiase. Hudebník, na kterém vyrostla celá generace fanoušků popové hudby, se podle svých slov už do Prahy těší. Bude to jeho první koncert v roce 2022.

"Jsem trochu nervózní, protože jsme neodehráli koncert už poměrně dlouhou dobu. Ale zároveň jsem nadšený, protože to poslední turné, co jsme měli v USA, bylo skvělé. Bylo velmi dobré a tady půjde o v podstatě stejnou show. Takže se velmi těším, až to ukážu v Praze," řekl popový idol televizi Nova.

Související obsah

​Iglesias poprvé zavítal do Prahy v roce 2016. "Musím říct – neříkám to jen proto, že mluvím s vámi – pro mě to byl jeden z nejlepších koncertů, které jsem kdy odehrál. Bylo to tak unikátní, že mi to utkvělo v hlavě. Vrátil jsem se v roce 2018 a teď 2022. Chci se ujistit, že koncert 2022 bude stejně dobrý jako 2016 a 2018 a snad možná ještě lepší," prozradil.

Poslední album

Zpěvák momentálně připravuje nové album, před jeho zveřejněním musí ještě dopracovat některé písničky. "Stále se k nim vracím. Plánuji album dokončit v roce 2022, samozřejmě, ale spíše ke konci. Pravděpodobně na podzim," nastínil Iglesias, kdy se od něj fanoušci dočkají nové hudby. 

Související obsah

​Dle jeho slov půjde o poslední album. "Je to mé poslední album – Final vol. 2. Takže chci, aby bylo perfektní," prohlásil Iglesias s tím, že si je stoprocentně jistý, že už žádná další alba vydávat nebude. Tak to prý právě cítí. 

"Není to rozhodnutí, které bych učinil lehkovážně. Věděl jsem to od roku 2015, 2014, že mé další album bude i mé poslední. Věděl jsem, že bude rozdělené na vol. 1 a vol. 2. To neznamená, že přestanu psát písně nebo vytvářet hudbu. Ale jako celé album je tohle mé poslední," vysvětlil Iglesias a dodal, že koncertovat hodlá dál.

Soutěž o vstupenky

S televizí Nova můžete soutěžit o vstupenky na koncert Enriqua Iglesiase. Stačí odpovědět na soutěžní otázku: Jak se nazývá poslední vydané album Enriqua Iglesiase? Odpovědi posílejte na e-mail soutez@nova.cz. Do předmětu uveďte "S Novou na Iglesiase".

V textu zprávy dále uveďte jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které tyto údaje nebudou obsahovat, budou ze soutěže vyřazeny. Soutěž běží do 31. května 2022. Tři výherci získají dvě vstupenky, výherci se budou losovat. Více k pravidlům soutěže najdete v herním řádu.

Podívejte se na reportáž z Televizních novin: 

 

ada, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz