Krimi

Opilá žena měla v Písku oloupit seniory. Zadržel ji kolemjdoucí

Opilá žena měla v Písku oloupit seniory. Zadržel ji kolemjdoucí
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Opilá žena měla v Písku napadnout 76letého muže na elektrickém vozíku a 85letou seniorku s chodítkem. Podle policie se jim snažila vzít jejich tašky. Údajnou agresorku se kolemjdoucímu podařilo zadržet až do příjezdu policie.

Dvojice píseckých seniorů vyšla v sobotu odpoledne vyvenčit psa. "Poblíž starého mostu oba napadla mladá žena pod vlivem alkoholu," informovala policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

Nejdříve se 31letá žena podle policie snažila vytrhnout muži tašku, kterou měl v košíku na vozíku. "Žena se s důchodcem přetahovala a tašku odcizila," uvedla mluvčí. "Našla pouze potřeby pro psa, tak se k dvojici vrátila. Začala se přetahovat i se seniorkou, ta však své zavazadlo ubránila," dodala.

Související obsah

Důchodci při napadení volali o pomoc. "Na to reagoval svědek, kterému se povedlo agresorku zadržet až do příjezdu policistů," sdělila Čuřínová Ingrišová.

Noc strávila žena na záchytce a od pondělního dopoledne je v policejní cele. "Vyšetřovatelka vydala usnesení o zahájení trestního stíhání pro loupež a dnes podá podnět k návrhu na vzetí ženy do vazby," avizovala v pondělí policejní mluvčí. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz