Zajímavosti

Ubytovala doma ukrajinskou uprchlici. Ta jí po deseti dnech přebrala manžela

Ubytovala doma ukrajinskou uprchlici. Ta jí po deseti dnech přebrala manžela
Lorna Garnett s bývalým partnerem Zdroj: Profimedia

Britská média žijí příběhem 28leté Britky Lorny Garnettové, které se obrátil život vzhůru nohama. Matka dvou dětí spolu se svým manželem ubytovala ukrajinskou uprchlici. Ta po pouhých deseti dnech odešla s Lorniným mužem.

Válka na Ukrajině zasahuje do životů lidí různým způsobem. Dvaadvacetiletá Ukrajinka Sofiia Karkadymová před ruskou invazí utekla do Velké Británie, kde jí poskytli střechu nad hlavou Lorna Garnettová a její manžel Tony.

Nálada v domě se však brzy začala rychle měnit. Matka dvou dětí si totiž všimla, že se mladá Ukrajinka líčí jen ve chvíli, kdy měl přijít Tony domů. "Přes den nic, nedělala si účes a vůbec se nezajímala o svůj zevnějšek. Najednou přišla dolů v červené rtěnce, s upravenými vlasy a v topu s hlubokým výstřihem," popsala situaci 28letá matka dvou dětí pro deník The Sun.

Související obsah

​Ta měla ze začátku výhrady k tomu, že si s manželem přivedou domů uprchlíka. Nakonec to však udělala a teď toho lituje. "Od začátku si Anthonyho vyhlédla, rozhodla se, že ho chce, a vzala si ho," pokračovala Lorna o Ukrajince. Lorna se po deseti dnech na Sofii naštvala a chtěla ji vyhodit z domu.

Ukrajinská uprchlice Sofiia, která nyní žije s Tonym:

Ukrajinská uprchlice Sofiia Zdroj: Profimedia

​To nakonec udělala, ale to, co následovala, nečekala. "Jestli jde ona, tak já taky," oznámil Tony. Ten se teď spolu se Sofií přestěhoval k rodičům, kde čekají na to, až Sofiia dostane trvalé vízum ve Velké Británii.

Související obsah

​Podle deníku Metro mezi nimi začalo vše nevinně a teď už hledají společně nemovitost. "Plánujeme spolu strávit zbytek našich životů," řekl Tony, který pracuje jako ostraha. Kromě manželky Lorny opustil i dvě dcery, kterým je šest a tři roky.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz