Domácí

Patrasovou po nehodě málem srazil autobus. Pak se válela na chodníku

Tohle pondělí je pro Dádu Patrasovou patrně jedno z nejnáročnějších v životě. Po odpolední nehodě, při které rozstřelila luxusní mercedes o zaparkované auto a betonový zátaras, vyrazila na procházku. Musela se přidržovat plotů, pak se vrhla do silnice mimo přechod a málem ji smetl autobus. Nakonec se musela posadit na chodník. Jak vyplynulo z rozhovoru pro TN.cz, Patrasová si nehodu vůbec nepamatuje.

Patrasová nezvládla řízení okolo 14:45. Odneslo to zaparkované auto i její černý mercedes. Nehodu, po které odmítla dechovou zkoušku, vyšetřuje policie. Tím ale obtížné pondělí královny dětských srdcí nekončí.

Podle jejího manžela Felixe Slováčka byla po bouračce v "totálním šoku". Vypravila se ho vydýchat na čerstvý vzduch, ten jí však spíš uškodil, než aby pomohl. Patrasovou, jež se potácela okolím své vinohradské vily, zachytila kamera. Když přecházela mimo přechod, od projíždějícího autobusu ji dělily pouhé centimetry. Potom Dáda několik minut odpočívala s nataženýma nohama přímo na chodníku před brankou.

Rozhovor s Dádou Patrasovou. Nepamatuje si, že bourala:

Chtěli jsme se herečky zeptat, zda už je jí lépe. Že se málem nechala srazit, si však neuvědomuje. "Cože?! To je nesmysl," řekla TN.cz Patrasová. "No a co? Prosím vás, jsou to nesmysly a já jsem v pohodě," dodala po upřesnění dotazu.

Související obsah

Patrasová si podle všeho nepamatuje ani odpolední autonehodu. "Jakou nehodu?" odpověděla na otázku, co se za volantem stalo. "Já se k tomu prostě nebudu vyjadřovat. Ne, nebudu se vyjadřovat," uzavřela. Na sedadle spolujezdce byl údajně Slováček, ani ten však nechtěl popsat, proč Dáda bourala. 

U nehody zasahovali i hasiči. "Řidička mercedesu narazila v ulici Benešovská v Praze do zaparkovaného auta a betonového zátarasu. Na místě se odmítla podrobit dechové zkoušce. Nehoda se obešla bez zranění. Příčinami nehody se policisté zabývají," komentoval policejní mluvčí Jan Daněk.

Podívejte se na další záběry z procházky Patrasové:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz