Domácí

Dáda Patrasová bourala před svým domem. Odmítla test na alkohol

Dáda Patrasová svým luxusním mercedesem narazila do zaparkovaného auta a potom ještě do betonového zátarasu. Nehoda se stala v pondělí okolo půl třetí odpoledne. Herečka odmítla dechovou zkoušku. Je v totálním šoku, řekl TN.cz její manžel Felix Slováček.

Nehoda Dády Patrasové v pondělí odpoledne zaměstnala hasiče i policisty. Nejdřív narazila do zaparkovaného auta, potom skončila v betonovém zátarasu v křižovatce ulic Ruská a Vlašimská. Stalo se to jen pár metrů od její vily. Na sedadle spolujezdce byl údajně Felix Slováček, který slaví 79. narozeniny. Takový dárek si ale nejspíš nepředstavoval.

Herečce ani jejímu muži se naštěstí nic nestalo. "Řidička mercedesu narazila v ulici Benešovská v Praze do zaparkovaného auta a betonového zátarasu. Na místě se odmítla podrobit dechové zkoušce. Nehoda se obešla bez zranění," uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Související obsah

Redakce TN.cz se pokoušela Patrasovou kontaktovat, telefon ale zvedl její asistent. "Paní Patrasová teď rozhodně nic komentovat nebude. Jestli potřebujete nějak pomoct, tak já vám opravdu nepomohu," řekl TN.cz.

Manžel princezny Xénie z Arabely netuší, co se Patrasové za volantem přihodilo. "Tu dechovou zkoušku odmítla asi proto, že byla v totálním šoku," prohlásil Slováček.

Související obsah

Není to poprvé, co Patrasová nezvládla řízení. V prosinci roku 2018 rovněž narazila do jiného auta a bylo to také kousek od jejího domu. Tehdy nadýchala 2,5 promile. Pití alkoholu před usednutím do auta popřela, nakonec ale přiznala, že pod vlivem byla. Policisté v souvislosti s nehodou zadrželi mezinárodně hledaného Ukrajince.

Okolnosti pondělní bouračky jsou zatím nejasné. "Příčinami nehody se policisté zabývají," uzavřel Daněk. Poničený vůz o půl páté odvezla odtahovka.

Nehoda Dády Patrasové | Zdroj: AKTU.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz