Zahraničí

Záhadná smrt turistů vyřešena. Našli je mrtvé v all inclusive hotelu

Záhadná smrt turistů vyřešena. Našli je mrtvé v all inclusive hotelu
Sandals Emerald Bay Zdroj: Profimedia

Luxusní dovolená na Bahamách se jim stala osudnou. Čtyři američtí turisté vyrazili na začátku května do all inclusive hotelu na ostrově nedaleko Miami. Radovánky však ukončila záhadná smrt manželské dvojice a dalšího muže. Její příčiny už vyšetřovatelé objasnili.

Záhadná smrt tří amerických turistů zasáhla na začátku května Bahamy. Starší pár Robbie a Michael Phillipsovi a Vincent Chiarella byli nalezení v hotelových pokojích bez známek života. Nikdo z nich však neměl žádné zranění. Před smrtí ale zřejmě podle lékařů trpěli křečí.

Den před tím podle webu Windobi hledali lékařskou pomoc. Manželka zemřelého Vincenta byla dokonce krátce hospitalizována, ale rychle se zotavila. Vyšetřovatelé tedy začali ihned zjišťovat, co se jejímu muži a druhému manželskému páru stalo.

Související obsah

​Ostatní hosté si stěžovali, že v resortu byl cítit silný zápach přípravků k hubení hmyzu. Kriminalisté proto prověřovali, zda nebyla závada na ohřívači vody nebo na klimatizaci a zda bylo jídlo z hotelové restaurace v pořádku, uvedl deník The Mirror

Rodiny zesnulých si dokonce vyžádaly druhou nezávislou pitvu, která by pomohla objasnit, co se jejich příbuzným stalo. Právě ta odhalila, že trojice zemřela na otravu oxidem uhelnatým. Tento oxid vzniká během nedokonalého spalování. Otrava je zpočátku nenápadná, projevuje se bolestí hlavy, zhoršením koordinace a například snížením pozornosti. Lidé také trpí nevolností.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz