Zajímavosti

Špinavý záchod, zápach a plesnivé zdi. Vyměněná manželka si projde peklem

Pro mladou maminku Ivu bude Výměna manželek očistcem. Bude si muset poradit v zanedbané domácnosti se zvířaty a laxním náhradním manželem k tomu. Pro svéráznou Veroniku zase bude náročné přizpůsobit se temperamentnímu a náročnému tatínkovi, který má rád pivo.

V nové epizodě Výměny manželek se diváci setkají s rodinou, která žije ve Velkém Šenově – s Veronikou (42), Martinem (50) a Michalkou (3,5).

Veronika přihlásila rodinu do Výměny úplně sama, Martin o tom neměl sebemenší tušení. Mezi oběma partnery totiž vládne velká ponorka a téměř spolu nekomunikují. Martin je podle Veroniky naprosto nerozhodný, Veronika zase prý na Martinův vkus až moc spí.

Na druhé straně se diváci seznámí s Ivou (34), Mirkem (33) a Miou (8), kteří žijí ve vesnici Rokytovec. Partneři šli do Výměny manželek společně, hlavním důvodem pro ně byly peníze. Mirek je v tomto vztahu velmi temperamentní a občas hlučný.

Související obsah

Iva říká, že jí je jedno, do jaké rodiny přijede, protože se podle svých slov ničeho nebojí. To, co ji čeká v náhradní domácnosti, ale bude silná káva i na ni.

Statečná a nebojácná Iva se téměř sesype už při prvním průzkumu svého nového desetidenního působiště. Dokonce prohlásí, že je na smetišti a že v tomto obydlí musí i strašit. Stěžovat si bude na všudypřítomný zápach, špínu, psí chlupy, a když uvidí záchod, skoro začne upadat do mdlob.

Výměnu manželek sledujte ve středu od 20:20 na TV Nova nebo už teď na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz