Zajímavosti

Naomi z Love Islandu otevřeně o vztahu se Samem: Nikdy se nemůžeme rozejít

Love Island opustila Naomi se Samem těsně před finále. Přestože se jejich životy vrátily pomalu do starých kolejí, jejich vzájemné sympatie stále přetrvávají a dvojice se vídá. Naomi teď kápla božskou, jak to mezi nimi je.

Když spolu opustili vilu na ostrově, měli být párem s nejmenší šancí na lásku. Podle samotné Naomi je však jejich pouto se Samem stále velmi silné. "My tam tu lásku máme a máme ji tam už od ostrova. Ten zážitek je fakt neopakovatelný. Pokud tam někoho potkáte, tak to pouto se jen tak nepřetrhne," má jasno Naomi.

Dvojici navíc rozdělovala velká vzdálenost, protože Sam žil v Dánsku. Letos se však přestěhoval do Prahy a lásce už nic nebrání. Zatím spolu ale oficiálně nechodí. "Neradi na to, jak to spolu máme, odpovídáme. Důvodem je to, že jsme si to sami nedefinovali," vysvětlila Naomi.

Související obsah

Bývalá účastnice reality show je však přesvědčená, že je jen tak nic nerozdělí. "My na rozdíl od ostatních partnerských vztahů máme jistotu v tom, že se nerozejdeme. Jsme ve skvělém kamarádském vztahu," přiblížila Naomi.

Došlo už dokonce také na intimnosti. "Na ostrově jsme si dali pusu. Po vypadnutí pak člověk jede na hotel. Tam jsem zjistila, že nemám v pokoji Sama, ale svou mámu. Ta měla totiž jít druhý den do vily. Takže jsem už potom byla na rodinném výletu. Bůhvíjak to mohlo dopadnout," usmívala se Naomi.

Zároveň přiznala, že do vily původně lásku vůbec nešla hledat. "Nešla jsem tam se záměrem, abych si našla vztah. Říkala jsem si, že jestli se to má stát, tak to bude skvělé. A bude to krásná třešnička na dortu," vysvětlila.

Související obsah

Původně totiž chtěla bořit mýty a předsudky lidí, a to zejména kvůli vzhledu. Nakonec sama zjistila, že je má také. "Sam není ten typ člověka, se kterým bych si šla v baru popovídat. Protože bych si automaticky řekla, že si nebudu mít co říci s takovým krásným a namakaným klukem," doplnila Naomi.

Záplavy nápadníků po návratu z ostrova se však nekonaly. Sem tam se však najde odvážný muž, který jí na sociálních sítích napíše a pozve ven. Teď se s nikým však kromě Sama nevídá. "Nikdo nový není na scéně. Přijde mi, že se obecně nic nezměnilo a muži mi více nezačali psát. Stane se mi ale, že někdo napíše opravdu hezkou zprávu, která mě třeba i dojme. Ale asi bych takto nikdy ven nešla," uzavřela Naomi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz