Zajímavosti

Dva měsíce od finále Love Islandu: Páry prozradily velkou novinku

Dva měsíce od finále Love Islandu: Páry prozradily velkou novinku
Laura s Martinem na horách Zdroj: Laura Chrebetová

V pátek je to přesně dva měsíce od finále divácky oblíbené reality show Love Island. Tři finálové páry, které se utkaly o pohádkovou výhru dva miliony korun, prozradily, co se u nich změnilo.

V pátek je dvouměsíční výročí konce první řady reality show Love Island Česko & Slovensko. Ve finále tehdy stanuly tři páry, Martin s Laurou, Gábi s Pítrem a Nikol s Vildou. Co se u nich ve vztahu za tu dobu změnilo?

Martin a Laura

Páru, který si hned v druhém týdnu Love Islandu získal srdce diváků a ve finále 14. listopadu pak také dvoumilionovou výhru, se po reality show zásadně změnil život. "Přestěhovala jsem se k Martinovi do Oseka. Jsme pořád spolu a za výhru plánujeme koupi společného pozemku," popsala pro TN.cz Laura.

Související obsah

​Martin si novou spolubydlící nemůže vynachválit. "Můj byt byl předtím prázdný a studený. Laura si to trochu předělala a je to hned útulnější," je Martin spokojený, že s Laurou bydlí spolu. 

Na Love Islandu sice Martin s Laurou byli v hideaway, prostoru bez kamer, kde se mohlo dít cokoliv, oba ale tehdy tvrdili, že k projevu fyzické lásky nedošlo. Nyní už spolu nějaký čas bydlí, a tak není divu, že jejich vztah se od té doby posunul na další úroveň. "Klape nám to po všech stránkách, takže i po této," nechala se slyšet Laura.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený LAURA CHREBETOVÁ (@chrebetova)

Gábi a Pítr

Velké vánoční překvapení čekalo na Gabrielu, která od Pítra dostala klíče od bytu. "Sice spolu bydlíme tak nějak od té chvíle, co jsme se vrátili, ale teď už ve společném bytě," pochlubila se Gabriela.

"Společné bydlení jsme plánovali. Ale na Vánoce jsem dostala klíče a v tom bytě už byly nastěhované všechny mé věci a vše bylo připravené. To jsem vůbec nečekala," popsala své pocity Gabča. 

Podle ní je jejich soužití mnohem lepší než ve vile na Kanárech. "Převrátily se nám životy naruby. Přizpůsobili jsme všechno, abychom mohli být spolu. Ani jeden z nás neměl od začátku růžové brýle, ale zamilovaní jsme. Ten vztah postupně sílí," myslí si Gabča. 

Občas se ale objeví i nějaké nedorozumění. "Klasické hádky o tom, který koupíme stůl, už proběhly, ale to je jasné, když spolu dva lidé tráví skoro všechen svůj čas. Občas se pohádáme, ale není to nic, co by se nedalo vyřešit," vysvětlila. 

Související obsah

​Nikol a Vilda

Tento pár skončil ve finále na třetím místě. Původně spolu chtěli hned bydlet, ale oba drží něco v jejich kotlinách. "Bydlení jsme ještě neřešili, Vilda teď dodělává školu v Olomouci, ale až ji bude mít hotovou, tak bychom se chtěli přestěhovat k sobě," nastínila Nikol. Zatím ale není rozhodnuto, jestli budou žít v Praze nebo v Olomouci.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Nikol Treterová (@nikol_trety)

Podle ní se vídají pravidelně jednou až dvakrát týdně. Zamilování ale stále přetrvává. "Žádné problémy nemáme, ani se nehádáme. Na jeho taneční partnerku vůbec nežárlím," tvrdí Nikol.

Nikol byla jedna z mála, kdo si šel do vily pro někoho konkrétního a podařilo se jí ho i ukořistit. "Do vily jsem si vyloženě došla pro Vildu a byla jsem si jistá, že s ním zůstanu," věří nadále Nikol.

Podívejte se na nejžhavější momenty z Love Islandu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz