Zajímavosti

Tohle video vás zahřeje u srdce. Leoš Mareš rozesmál svou rozkošnou dceru

Štěstí, smích a radost. Moderátor Leoš Mareš si užívá každý moment se svou roztomilou dcerkou Alex. Trojnásobný tatínek udělá vše, aby holčičku rozesmál.

Známý moderátor a influencer se na svých sociálních sítích pochlubil okamžikem radosti, který zažil se svou milovanou dcerou Alex jen pár týdnů poté, co se narodila. Na videu je Leoš Mareš samý žert a Alex otce sleduje s úsměvem od ucha k uchu.

"Tohle si tu odložím. Nikdy na to nezapomenu, lásko moje. Alex Marešová, bylo ti 10 týdnů. Jsi naše všechno. Máma a táta," napsal moderátor láskyplný vzkaz pod video s dcerkou.

Související obsah

Ve chvílích, kdy si moderátor hraje s Alex a dělá na ni zábavné zvuky, se malá holčička náramně baví a otci nadšeně a urputně odpovídá.

"Já si to myslím taky," reaguje se smíchem Leoš Mareš na její roztomilé žvatlání. Rodinnou idylku jen dokresluje smích za kamerou, který patří manželce Monice.

Alex Marešová se narodila 10. března letošního roku. Zatímco pro Moniku je to první dítě, pro moderátora to otcovská premiéra není, z předešlého manželství má dva syny. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz