Zahraničí

Sháníte práci? Britská královna Alžběta II. hledá uklízečku

Sháníte práci? Britská královna Alžběta II. hledá uklízečku
Královna Alžběta II. Zdroj: TV Nova

Britská královna Alžběta II. hledá do svých řad nového zaměstnance. Pokud někdo shání práci, může se ucházet o místo uklízečky. Ročně si na této pozici přijde na 19 909 liber (zhruba 577 986 korun).

Inzerát zveřejnil přímo Buckinghamský palác. "Dotyčný se připojí k profesionálnímu týmu a bude udržovat, uklízet a pečovat o širokou škálu interiérů," stojí v popisu pracovní pozice.

Zájemce o místo nemusí mít navíc žádné předchozí zkušenosti s úklidem. Jsou však velkou výhodou. "Více nás zajímá váš proaktivní přístup a schopnost řešit nové výzvy. Musíte být dobře organizovaný, pracovat efektivně a plnit termíny," definoval představu o pracovníkovi zadavatel inzerátu.

Související obsah

Lidé však musí počítat s tím, že budou pracovat nejen v Buckinghamském paláci nebo na hradě Windsor, ale také v jiných královských sídlech.

Ročně si člověk na této pozici, který bude pracovat 40 hodin týdně, přijde na 19 909 liber (tedy přibližně 577 986 korun). Kromě toho vybraný uchazeč bude mít zajištěné ubytování i stravu a 33 dnů dovolené za rok. Zaměstnavatel bude navíc přispívat 15 % na penzijní pojištění.

Uzávěrka přihlášek je 19. června. Pohovory poté proběhnou v červenci. Bližší podrobnosti naleznete zde.

Britská královna oslavila letos 96. narozeniny. Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz