Domácí

Kancléř Mynář objasnil rozvod s Alex. Je toho teď na nás moc, přiznal

V médiích se od čtvrtečního rána spekuluje o tom, zda hradní kancléř Vratislav Mynář neplánuje se svou manželkou Alex rozvod. Mynář to redakci TN.cz ale rázně popřel.

Manželé Alex a Vratislav Mynářovi se budou rozvádět. S informací o krizi v rodině hradního kancléře přišel ve čtvrtek web extra.cz. Mynářová totiž v rozhovoru pro webu uvedla, že se po skončení prezidentského mandátu Miloše Zemana její manžel vrátí ke své předchozí práci na Moravě. Ona však s oběma syny zůstane v Praze.

Redakce TN.cz se obrátila přímo na hradního kancléře, aby se k problémům v manželství vyjádřil. Otázka na rozvod ho zaskočila i pobavila zároveň. "Za břicho se popadám. V naší rodině se o ničem takovém nemluví, ani se to neplánuje," reagoval Mynář.

Související obsah

Jeho žena a syn slavili ve středu narozeniny. "Mohu říct, že včera jsme s mou paní Alex a se syny slavili narozeniny. Vratík měl sedmé narozeniny. Ve stejný den jako Alex. Dal jsem své milované ženě krásný dárek. K tomu jsme vypili skleničku vína. Byl to velmi krásný rodinný večer," komentoval oslavu Mynář.

Podle něj by se dokonce mohla jejich rodina ještě rozrůst. "Moje paní přede mnou jako před člověkem v důchodovém věku občas mluví i o holčičce. Nevím o tom, že by ji plánovala s nějakým jiným tatínkem. Myslím si, že to plánuje ještě pořád se mnou," dodal. Zatím ale není na pořadu dne, protože jej plně zaměstnává práce na Hradě a také výchova obou malých chlapců.

Před časem musela rodina Mynářů nepříjemnost. Obrovský požár zničil jejich srub v Osvětimanech:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz