Zajímavosti

"Ožralá nemá zábrany." Krampol zná detaily o krizi Dády Patrasové

Blízký přítel Felixe Slováčka Jiří Krampol popsal těžké chvíle, které hudebník zažívá se svou manželkou Dádou Patrasovou. S herečkou si po její autonehodě neví rady. Chce ji poslat na léčení, což Dáda prý odmítá. Tvrdí, že si dá občas skleničku jako kdokoliv jiný.

Herec Jiří Krampol promluvil o autonehodě Dády Patrasové, která bourala nedaleko svého domu. Stojí si za tím, že při nehodě hrál svou roli alkohol.

"Ona s autem jezdí jinak dobře, ale když je člověk ožralý, tak nemá vůbec zábrany a neví, jestli jede dopředu nebo dozadu. Mně je to strašně líto," řekl pro Život ve hvězdách. "Felix to nese těžce. Je z toho prostě smutný, protože neví, co má dělat. Je úplně bezradný," popsal Krampol trápení slavného saxofonisty.

Související obsah

"Za každou cenu ji chce dostat na léčení, protože to je jediná možnost, aby tohle víckrát neudělala. Takové ty sliby, že už toho nechá, vydrží tak na týden a pak se to opakuje," dodal český herec a moderátor.

Dáda však tomuto nápadu není nakloněná a pokusy manžela, dětí a přátel prý radikálně odmítá. "Ne, ta na žádné léčení nechce. Ona tvrdí, že si dá skleničku jako kdokoliv jiný," prohlásil Krampol.

Související obsah

Nešťastné události posledních dní se však podepisují právě na Dádiných potomcích. "Děti trpí, protože na maminku byly hrdé, je výborná herečka a krásná ženská, ale teď jim udělá tohle, jsou z toho nešťastné, je to jejich matka," myslí si Krampol.

"Nevíte naprosto nic o tom, co si kdo z nás prožívá, jak to všechno řešíme nebo vůbec jak dlouho už se o něco snažíme. Asi jo. Asi jsem na tu rakovinu fakt měla radši chcípnout, jak mi spousta z vás taky napsala," vzkázala dcera Patrasové Anička Slováčková na sociálních sítích.

Rebecca Diatilová, Ester Kabelová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz