Zajímavosti

Denisa Grossová zase provokuje. Na odiv vystavila v plavkách své pozadí

Denisa Grossová zase provokuje. Na odiv vystavila v plavkách své pozadí
Denisa Grossová | Zdroj: Profimedia

Denisa Grossová se toho rozhodně nebojí. Starší dcera bývalého premiéra Stanislava Grosse zase pobláznila své fanoušky. Na sociálních sítích sdílela žhavou fotografii, na které dává na odiv své vypracované pozadí.

O tom, že Denisa Grossová není žádná stydlivka, svědčí její příspěvky na sociálních sítích. Úspěšná fotografka se nyní znovu pochlubila svými křivkami. S přicházející letní plavkovou sezonou si však rozhodně lámat hlavu nemusí.

Starší dcera expremiéra Stanislava Grosse předvedla vypracované pozadí. Fotografie v plavkách pořídila na výletě v Itálii, kam se spolu se svou mladší sestrou Natálií a maminkou Šárkou před časem vydaly. Žhavým snímkem nyní potěšila své fanoušky. Nejednomu muži se musel při pohledu na krásnou dívku zatajit dech.

Denisa rozhodně nemá problém pózovat ani ve spodním prádle. Tématu odvážných fotek se už na svém instagramu věnovala a fanoušků se ptala, zda je podle nich nějaký rozdíl mezi snímky ve spodním prádle a v plavkách.

Související obsah

"I když je vidět naprosto to stejné, ve společnosti se to bere jinak," myslí si Grossová. Ta si však hlavu s tím, jestli jde o spodní prádlo nebo plavky, rozhodně neláme.

Co je nového u sester Grossových? Podívejte se na rozhovor:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz