Zajímavosti

Vítězové Love Islandu se budou brát. Laura ukázala, jak ji Martin požádal

Vítězové Love Islandu se budou brát. Laura ukázala, jak ji Martin požádal
Martin a Laura z Love Islandu Zdroj: TV Nova

Dokázali fanouškům, že je jejich láska skutečná. Laura Chrebetová a Martin Kulhánek, vítězové prvního česko-slovenského ročníku reality show Love Island, se budou brát. Žádost o ruku proběhla na dovolené v Miláně za poněkud hektických okolností. Laura se šťastnou novinou pochlubila na instagramu.

Nepotřeboval k tomu romantickou večeři při svíčkách a drahé víno. Martin požádal Lauru o ruku uprostřed milánského náměstí. A temperamentní Slovenka mu bez váhání řekla ano.

"A je to tam, z Milána už odjíždíme jako snoubenec a snoubenka. Zpocení v kraťasech a teniskách, ale tento moment je jeden nejkrásnějších dní v mém životě," rozplývá se Laura na instagramu.

Související obsah

Vítězové Love Islandu tak definitivně smetli ze stolu spekulace, že lásku jen předstírali kvůli dvoumilionové výhře, kterou si rozdělili. Zasnoubili se po půl roce od finále populární reality show.

Zatím není jasné, zda se budou chtít vzít už v brzké době, anebo ještě počkají a veselku si pečlivě promyslí. Nemůže být ale pochyb, že pouto mezi nimi jen tak něco nezpřetrhá.

Laura Chrebetová a Martin Kulhánek Zdroj: se souhlasem Laury Chrebetové

Casting do druhé řady Love Islandu právě probíhá. Přihlásit se můžete na webových stránkách TV Nova.

Laura a Martin si zkusili svatbu nanečisto ve videoklipu Barbory Piešové (únor 2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz