Zajímavosti

Hana Zagorová zkolabovala. Sanitka ji odvezla do nemocnice

Zpěvačka Hanka Zagorová (75) v sobotu znovu upadla do bezvědomí. Její manžel Štefan Margita (65) byl naštěstí doma a mohl jí rychle zavolat záchrannou službu. V nemocnici se lékařům povedlo zpěvačku stabilizovat. Margita o tom informoval deník Blesk.

Zagorové se v sobotu po snídani udělalo špatně, šla si proto lehnout, ale když se snažila vstát z postele, tak jí to nešlo a začala padat. Poté zkolabovala. "Ze vteřiny na vteřinu jí odešly z těla minerály. Ubylo nebezpečně draslíku, krevních destiček, prostě všeho..." vypověděl deníku Blesk operní pěvec Štefan Margita.

Margita bleskově zavolal pomoc, záchranáři dle jeho slov přijeli za dvě minuty. Sanitka zpěvačku odvezla do Ústavu hematologie a krevní transfuze na Karlovo náměstí v Praze. Tam se Zagorová už roky léčí se svou poruchou krvetvorby. 

Související obsah

​Lékaři zpěvačku stabilizovali a minerály už má podle Margity doplněné. "Je mi to tak líto. Už se zotavovala, prozpěvovala si, dokonce se pustila do nové desky... Jsem tak zoufalý," svěřil se Margita s tím, že toho na Zagorovou bylo v poslední době příliš mnoho.

Pár spolu 6. června oslaví 30 let v manželství. Margita doufá, že do té doby bude mít Hanku zase doma. "Naštěstí už si se mnou povídá, to považuji za takové dobré znamení," dodal Margita. Zagorová poprvé zkolabovala v září minulého roku, poté byla tři týdny v nemocnici.

Zagorová na konci září poslala fanouškům vzkaz z nemocnice:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz