Domácí

Ztrápená Žilková. Už to nezvládá, musela se vzdát nejoblíbenější věci

Veronika Žilková prožívá velmi náročné období. Oporou jí už není manžel Martin Stropnický. Herečka má ale spoustu práce. Jenže kvůli té se musí vzdát na čas své oblíbené zábavy. Kvůli náročnému učení textu vynechá své pravidelné live cvičení na instagramu. Na sociálních sítích se tak svým fanouškům utrápená herečka omluvila. Vzkaz se neobešel bez hezkých reakcí.

Unavená a ztrápená herečka Veronika Žilková se v pondělí omluvila všem svým fanouškům a sledujícím na instagramu, že nebude mít sílu na live cvičení. To ji poslední dobou drží nad hladinou a přináší jí radost.

Herečka, která na fotce vypadá velmi unaveně, zrušila své pravidelné a u žen velmi oblíbené live cvičení kvůli náročnému učení textu. "Učím se text na zítra, cvičení už dnes nezvládnu," omluvila se všem na sociální síti.

Související obsah

Její fanoušci a sledující jí okamžitě k fotce napsali povzbudivé vzkazy anebo alespoň poslali srdíčka. "Vy musíte mít hlavu, obdivuji. Když si vzpomenu na maturitu, jak jsem šrotila ty všechny věci do hlavy, tak už nikdy více," vzkázala jedna z fanynek.

Šedesátiletá Žilková, která je držitelkou Českého lva za vedlejší roli ve filmu Zapomenuté světlo, má za sebou náročné měsíce. Manželství s hercem a diplomatem Martinem Stropnickým ztroskotalo a jak se zdá, má herečka i mnoho práce, kvůli které nemá sílu a energii užít si volný čas.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz