Domácí

U vážné nehody na D1 zasahoval vrtulník. Provoz je již obnoven

Vážná dopravní nehoda na půltém kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu si vyžádala vážné zranění. Řidič dodávky, která se srazila s nákladním autem, byl letecky převezen do pražské nemocnice Motol. Úsek už je celý sjízdný.

Střet dodávky s nákladním vozem převážejícím klády na 0,5. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu se neobešel bez zranění. Řidič dodávky pravděpodobně nestihl včas zabrzdit a čelně narazil do naložených klád.

"Vážná nehoda dodávky s nákladním vozem převážejícím klády na 0,5. km dálnice D1 ve směru na Prahu, u sjezdu na ulici Spořilovská. Řidič dodávky byl vážně zraněn. Nyní je směr na Brno průjezdný, aktuálně provoz na Prahu obnoven ve všech třech jízdních pruzích. Vozidla po dopravní nehodě jsou již odstraněna, provoz je plně obnoven," informovala ve 13. hodin na twitteru středočeská policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Související obsah

Na místě zasahoval vrtulník. "Pětatřicetiletý muž utrpěl úraz hlavy, horních končetin a pohmožděná záda. Zraněný byl vrtulníkem transportován do nemocnice Motol," uvedla pro TN.cz mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz