Zajímavosti

Hanka je na prvním místě. Margita pro Zagorovou učinil velkou oběť

Hanka je na prvním místě. Margita pro Zagorovou učinil velkou oběť
Hana Zagorová a Štefan Margita Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Hana Zagorová je již čtvrtým dnem v nemocnici a zotavuje se po svém náhlém kolapsu. Pro jejího manžela Štefana Margitu to byla tvrdá rána a Hanku, kterou miluje víc než cokoli, dá vždycky na první místo. Aby ženě mohl být nablízku, rozhodl se učinit zásadní oběť a zrušil svou vysněnou práci.

Operní pěvec Štefan Margita má jasno, když přijde na zdraví jeho milované ženy Hany Zagorové, vše musí jít stranou. Z toho důvodu se vzdal i své velké šance opět vystoupit a zazpívat si v Národním divadle.

"Drazí přátelé, určitě víte, co se stalo mojí Hance. Vzhledem k situaci jsem bohužel nucen odvolat moje účinkování v inscenaci Káťa Kabanová v Národním divadle. Zdraví mojí ženy je a bylo vždy na prvním místě," napsal známý tenorista svým fanouškům na facebooku.

Související obsah

V libretu od skladatele Leoše Janáčka s názvem Káťa Kabanová měl přitom ztvárnit jednu z nejdůležitějších rolí, a to postavu Tichona.

"Rád bych se touto cestou omluvil celému organizačnímu teamu Národního divadla a poděkoval mu za pochopení. Moc jsem se na vás těšil! Pevně věřím, že se zase brzo potkáme ve zdraví," dodal manžel zpěvačky a poděkoval za laskavost a pochopení.

Margitovi na srdci leží hlavně zdraví manželky, a proto Haničce zůstává stále nablízku. "Není doma sama od září, kdy poprvé zkolabovala, ani vteřinu. Vím, že se vždycky může stát všechno a já ji nadobro ztratím. A to bych nepřežil," svěřil deníku Aha důvod, proč se zpěvák vzdal své vysněné role.

Zdravotní stav zpěvačky, která oslovila nejednoho fanouška písněmi jako Můj čas, Je naprosto nezbytné nebo Duhová víla, se horší od jejího onemocnění covidem v roce 2020. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz