Domácí

Vážná nehoda na Olomoucku. Ve shořelém autě našli mrtvé tělo

Vážná nehoda na Olomoucku. Ve shořelém autě našli mrtvé tělo
Ve shořelém autě bylo nazeleno mrtvé tělo Zdroj: HZS Olomouckého kraje

Ve středu ráno dopravu u Olomouce ochromila vážná dopravní nehoda, při které zemřel jeden člověk. Tělo řidiče nalezli ve shořelém autě, už mu nebylo pomoci. Příčinu nehody policie zatím vyšetřuje.

Nehoda se stala před pátou hodinou ráno u olomoucké městské čtvrti Nedvězí na silnici č. 570 přímo pod mostem dálničního sjezdu na Hněvotín. Policie zatím neví, co bylo její příčinou, auto se však ocitlo v plamenech, které ho celé pohltily. Šoférovi už nebylo pomoci.

​"Ve shořelém vozidle byl nalezen jeden člověk bez známek života," uvedl policejní mluvčí Libor Hejtman. To potvrdila i mluvčí hasičů Lucie Balážová.

Související obsah

"Podle předběžných informací z operačního střediska se měla uvnitř vozu nacházet jedna osoba, což bylo během hašení vysokotlakým proudem potvrzeno. Řidič bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem," informovala.

"Na místě jsou dopravní policisté, kteří zjišťují příčinu nehody," řekl okolo sedmé hodiny ráno Hejtman.

Silnici mezi Hvěvotínem a Nedvězím museli policisté uzavřít. Zneprůjezdnili i sjezd na 37. km dálnice D46 ve směru od Olomouce na Hněvotín. "Řidiči mohou dálnici opustit na 33. km – EXIT Olšany u Prostějova," poradil Hejtman.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz