Zajímavosti

TOP momenty královniných oslav. Elegantní Kate, rozkošný princ i reakce královny

Královna Alžběta II. (96) slaví platinové jubileum, Velké Británii totiž vládne 70 let. Několikadenních oslav se účastní celá rodina, která baví diváky ze všech koutů světa. Výrazy malých princátek při výstupu rodiny na balkoně Buckinghamského paláce potěšily i samotnou královnu, zvlášť pak otázky čtyřletého prince Louise. Odezírači ze rtů vědí, na co se královny zeptal.

Nejmladší syn prince Williama a vévodkyně Kate se se svými vtipnými reakcemi a výrazy stal hvězdou velkolepé show během přehlídkového letu RAF. Před příletem letounů měl rozkošný princ Louis na královnu velmi naléhavou otázku.

"Přilétají Red Arrows?" měl se princ podle odborníka na odezírání ze rtů Jeremyho Freemana zeptat nedočkavě královny. "Doufám" odpověděla mu vážně panovnice a kvůli rozhovoru se k princi sklonila a odvrátila zrak od show i syna Charlese. Po příletu letounů reagoval princ Louis na hluk a raději si zacpal obě uši a začal se šklebit.

Související obsah

To pobavilo královnu, a hlavně jeho maminku Kate. Ta podle Freemana řekla svému manželovi princi Williamovi "Podívej se na něj," a zasmála se. "Páni – to bylo hlasité," divil se mezitím malý princ, informoval portál Mirror.

Mezitím co si malý Louis zakrýval uši, zaznamenal pan Freeman reakci královny. "Ó, legrace," usmála se při hlasitém přeletu letounů královna.

Po celou dobu tradičního výstupu britské královské rodiny se Kate o svého syna láskyplně starala a na balkóně ve svém bílém kostýmku doslova zářila.

Související obsah

Svou volbou oblečení Kate přitom vzdala poctu i princezně Dianě. Zvolila svůj již dříve nošený kostýmek od Alexandra McQueena, který poprvé předvedla v roce 2021. Manželka prince tak chce být vzorem v otázce udržitelné módy. Navíc ji zdobily šperky, které dříve patřily princezně Dianě, informoval časopis People.

Další zábavný moment nastal ve chvíli, kdy osmiletý princ George, sedmiletá Charlotte a čtyřletý Louis jeli kočárem a nadšeně mávali davu, kolem kterého projížděli. Zničehonic se princezna Charlotte rozhodla, že mávání nejmladšího brášky stačilo a stlačila mu ruku dolů, raději to posléze ještě jednou zopakovala.

Podívejte se na fotografie slavnostního ceremoniálu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz