Zahraničí

Zemřela hvězda seriálu Melrose Place. Herci bylo 62 let

Zemřela hvězda seriálu Melrose Place. Herci bylo 62 let
Brad Johnson | Zdroj: Profimedia

Ve věku 62 let zemřel herec Brad Johnson. Objevil se například ve známém seriálu Melrose Place nebo ve filmu Stevena Spielberga Navždy. Příčinou smrti měly být zdravotní problémy po nákaze covidem-19.

Herec zemřel už 18. února letošního roku. Až nyní však smutnou zprávu potvrdila Johnsonova mluvčí Linda McAllisterová. "Ačkoli nám odešel příliš brzy, život žil naplno a naučil své děti dělat totéž," uvedli v prohlášení jeho blízcí.

Podle portálu New York Post byly příčinou úmrtí komplikace po onemocnění covidem-19. "Brada milovalo mnoho lidí a on miloval je. Byl to opravdový přítel, kolega, oddaný manžel a otec. Nikdy na něho nezapomeneme a jeho odkaz bude žít dál," stálo v prohlášení.

Související obsah

V roce 1989 na sebe Johnson upoutal pozornost režiséra Stevena Spielberga, který ho obsadil do filmu Navždy. Herec si tak zahrál po boku Holly Hunterové, Richarda Dreyfusse nebo Johna Goodmana.

Fanoušci si ho však mohou pamatovat také ze známého seriálu 90. let Melrose Place. Tam se objevil v roli doktora Dominica O'Melleyho.

Ještě před začátkem své herecké kariéry se však živil jako kovboj na rodeu. Pracoval také jako model pro značku Calvin Klein a zahrál si i v několika reklamách na cigarety Malboro.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz