Zajímavosti

Hana Zagorová zůstává v nemocnici. Kolaps zničil výročí svatby s Margitou

Hana Zagorová zůstává v nemocnici. Kolaps zničil výročí svatby s Margitou
Zpěvačka Hana Zagorová Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Hana Zagorová, která před týdnem zkolabovala a spěchali pro ni záchranáři, zůstává v nemocnici. Na sociálních sítích to uvedl její manžel Štefan Margita. Slavná dvojice má přitom v pondělí 30. výročí od svatby. Velké oslavy ale budou muset počkat.

Přesně před 30 lety si Hana Zagorová a Štefan Margita řekli své ano. Od té doby tvoří jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Jenomže letošní výročí svatby jim zhatily zpěvaččiny zdravotní problémy. Namísto radosti tak prožívají jedno z nejtěžších období svého manželství.

Zagorová zůstává v nemocnici. Sanitka ji tam odvezla předminulou sobotu, když doma náhle zkolabovala. Margita jí k výročí poslal vzkaz alespoň přes instagram už v neděli večer. Operní zpěvák má o svou životní lásku velký strach.

"Zítra je to přesně 30 let, co jsme si řekli své ano! Zlatíčko moje, děkuju za všechny ty nádherné chvíle a za každý den strávený po tvém boku. Jsi ten největší poklad, který jsem mohl od pána Boha dostat. Ať už jsi brzo doma a můžeme to společně oslavit. Miluju tě! Tvůj Štefan," napsal.

Související obsah

Kolaps Zagorové podle Margity nejspíš souvisel s poruchou krvetvorby, se kterou se zpěvačka už roky léčí. Margita po nepříjemné události zrušil pracovní povinnosti. "Vzhledem k situaci jsem bohužel nucen odvolat svoje účinkování v inscenaci Káťa Kabanová v Národním divadle. Zdraví mojí ženy je a bylo vždy na první místě," vzkázal.

Legenda české pop music zápolí se zhoršujícím se zdravím už dva roky, všechno začalo po těžkém průběhu covidu. Zkolabovala už loni v září, tehdy strávila na nemocničním lůžku tři týdny. 

Zagorovou odvezla minulé úterý sanitka do nemocnice:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz