Zahraničí

Tragická smrt u vily Love Islandu. V bazénu našli mrtvého chlapce

Tragická smrt u vily Love Islandu. V bazénu našli mrtvého chlapce
Vila Love Island na Mallorce Zdroj: Profimedia

Tragická nehoda narušila dovolenou britské rodině, která trávila společné chvíle na Mallorce. Rodiče tam našli svého šestiletého synka bezvládně plavat v bazénu tváří dolů. Veškeré naděje vyhasly o tři dny později, když chlapec zemřel v nemocnici, kam jej po resuscitaci převezli.

Rodina ze severního Irska trávila dovolenou v resortu na Mallorce poblíž hotelu, který proslavila britská verze reality show Love Island. Hned první den však společné chvíle narušila tragická událost. Rodičům se na malou chvíli ztratil z dohledu šestiletý chlapeček. Následně jej našli plavat v bazénu tváří dolů. Plavčíci se jej pokoušeli resuscitovat téměř půl hodiny.

Po převozu do nemocnice byl tři dny na jednotce intenzivní péče. "Modlitby za našeho Coreyho. No tak, chlape, bojuj tak tvrdě, jak jen dokážeš," napsala matka chlapce na svůj facebookový účet.

Související obsah

V noci na pondělí ale chlapec v nemocnici zemřel. Podle deníku Mirror nyní rodina shání finanční prostředky na převoz těla do Belfastu, odkud pochází. Web BBC uvedl, že se zatím podařilo vybrat 12 tisíc liber (347 tisíc korun).

Chlapec byl členem skautského oddílu v Belfastu. Jeho skupina se jmenovala Bobříci a kamarády smrt velmi zasáhla. "Na Coreyho budou Bobříci s láskou vzpomínat jako na milovníka srandy, vždy usměvavého a plného nadšení," prohlásili.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz