Zahraničí

Harry a Meghan ukázali malou Lilibet. Je celý tatínek

Princ Harry a jeho manželka Meghan si po odchodu z královské rodiny velmi střeží své soukromí. Při příležitosti prvních narozenin dcery Lilibet Diany ale udělali výjimku a zveřejnili snímky jejich roztomilé holčičky. 

Harry a Meghan minulý týden vůbec poprvé od rozchodu s britskou královskou rodinou společně dorazili do Velké Británie. Důvodem byla oslava 70 let vlády královny Alžběty II. Zároveň ale o víkendu oslavila své první narozeniny jejich dcera Lilibet Diana.

Oslavu měla holčička v Anglii a zúčastnili se jí i kamarádi Harryho a Meghan. A právě jeden z nich udělal snímky malé oslavenkyně, které nyní pár zveřejnil. "Blízký rodinný přítel a host Misan Harriman, který se zúčastnil Lilibetina zvláštního dne se svou ženou a dětmi, pořídil upřímnou, spontánní fotografii, o kterou se vévoda a vévodkyně rádi podělí," sdělil mluvčí Harryho a Meghan.

Lilibet Diana Zdroj: Royal Family

Z fotografie je na první pohled vidět, že je malá holčička podobná tatínkovi. Stejně jako starší bratr Archie se i Lilibet může pochlubit bujnou zrzavou kšticí.​

Související obsah

​Na další zveřejněné fotografii je holčička i s maminkou a dalšími hosty oslavy. Někteří fanoušci britské královské rodiny se ale pozastavují nad tím, že na snímku není bráška Archie nebo tatínek Harry.

Lilibet oslava Zdroj: Royal Family

​Manželé ke zveřejněným fotkám uvedli, že jsou "neuvěřitelně dojatí množstvím přání k narozeninám jejich dcery Lilibet Diany Mountbatten-Windsorové". Prozradili také, že malá Lilibet měla na oslavě dort od americké pekařky Claire Ptakové, která vytvořila svatební dort pro vévodu a vévodkyni ze Sussexu v roce 2018.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz