Domácí

Nehoda na D1 má další oběť. Jeden ze zraněných zemřel v nemocnici

Nehoda na D1 má další oběť. Jeden ze zraněných zemřel v nemocnici
Dálnice D1 ve směru na Brno Zdroj: Policie ČR

Pondělní dopravní nehoda dodávky s osobním autem na D1 na Žďársku, při které zemřeli dva lidé, má další oběť. Ve Fakultní nemocnici Brno v úterý podlehl těžkým zraněním po nárazu další cestující.

K nehodě osobního auta a dodávky na dálnici D1 vyjížděly v pondělí po druhé hodině odpoledne všechny složky IZS. Zraněním na místě podlehli dva lidé z  dodávky. Další dva pak ve vážném stavu transportoval vrtulník do brněnské fakultní nemocnice. Tam jeden z nich o den později zemřel.

"Pondělní tragická nehoda na dálnici D1 má třetí oběť. Na následky zranění zemřel dnes časně ráno v nemocnici další cizinec, který cestoval v dodávkovém vozidle. Prověřování okolností dopravní nehody převzali kriminalisté z Územního odboru Žďár nad Sázavou," informovala v úterý policie na twitteru.

Související obsah

Havárie se stala na 128. kilometru dálnice, její přesnou příčinu policisté stále vyšetřují. Do dodávky, která měla ještě přívěs, narazilo zezadu ve vysoké rychlosti osobní auto. Dodávka následně dostala smyk a narazila do svodidel. Řidič osobního auta, který z nehody vyvázl bez zranění, měl negativní výsledek zkoušky na alkohol.

Podívejte se reportáž o pondělní nehodě na D1:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz