Zajímavosti

Triky vévodkyně Kate na malého Louise. Z prince se vyklubalo pěkné kvítko

Triky vévodkyně Kate na malého Louise. Z prince se vyklubalo pěkné kvítko
Kate a princ Louise Zdroj: Profimedia

Vévodkyni Kate sleduje celý svět jako jednu z ikon britské královské rodiny. Během oslav královnina jubilea ji lidé mohli spatřit i jako maminku na plný úvazek, která se se svými třemi dětmi rozhodně nenudí. Zvlášť nejmladší Louis jí dával pořádně zabrat.

Zatímco George (8) a Charlotte (7) už vědí, jak to v královské rodině chodí, čtyřletý princ Louis z toho ještě nemá rozum a někdy si rád zadovádí.

Ukázal to i během nedávných oslav 70. výročí vlády královny Alžběty II. Louis, který je pátým následníkem trůnu, bavil diváky grimasami, posunky a vtipnými úšklebky, čímž maminku Kate občas provokoval.

Související obsah

A tak musela vévodkyně z Cambridge využít všechny rodičovské taktiky, aby se malý chlapec choval slušně a seděl v klidu. Čtyřletý princ seděl v královské lóži se svou sestrou a matkou, ale každou chvíli se snažil otáčet na sestřenici Miu Tindallovou, se kterou si chtěl hrát. To střídal s vtipnými posunky a vyplazováním jazyka, informoval portál Mirror.

Kate rychle zasáhla a snažila se odvést jeho pozornost od všech možných lotrovin, mluvila s ním a ukazovala mu, co se děje v průvodu. Upozornila ho hlavně na vozidlo Teletubbies, které jelo právě kolem, což prince velmi zaujalo. Najednou se uklidnil a pozorně průvod sledoval.

Chování nejmladšího prince rozněžnilo a pobavilo celý internet. "Úžasné chvíle při sledování dětí, zvlášť když se Louis choval tak přirozeně, to byla opravdová radost," napsal jeden z fanoušků na internet.

I Kate s Williamem si z malého syna udělali legraci. "Jaký fantastický víkend plný oslav. Vidět lidi z celé země, jak se setkávají s rodinou, přáteli a blízkými, bylo nesmírně výjimečné. Všichni jsme se neuvěřitelně bavili, zvláště Louis..." napsali na svůj oficiální instagram se zábavným smajlíkem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz